Služby

Architektonické osvetlenie

POZORNOSŤ ZAMERANÁ NA VÁS. Architektonické osvetlenie je umenie, dokáže dodať prestiž objektu a vyvolať pozitívny pocit. Ak chcete vyzdvihnúť jedinečnosť objektu a zároveň prilákať nových klientov radi Vám poskytneme riešenie. Výsledkom bude podmanivý priestor a zároveň nízko energeticky náročné riešenie s inovatívnou LED technólogoiu. Osvetlenie Vasho objektu sa premeni na emóciu, vďaka profesionálnemu LED osvetelniu.

Osvetlenie interierov

PROFESIONALNE LED OSVETLENIE interiérov pre hotely ,reštaurácie ,bary, rezidencie. Vsetko je o POCITE.  Navrhneme a poradíme  Vám pri výbere správneho osvetlenia s úspornými LED svetelnými zdrojmi. Ponúkame designové svietidlá svetových výrobcov , prípadne Vám ponúkame možnosť výroby moderného designového svietidla podľa vašich predstáv. Spolupracujeme s renomovanými architektami ktorý vždy nájdu ideálne riešenie.

Interaktívne menuboardy

POSKYTNÚŤ INFORMACIE, za pomoci interaktívnych menuboardov sa Vami želana infoamcia dostane ku klientovi. Menuboardy sa plne prisposobuju poziadavkam objektu ci po stranke funkcnej alebo designovej. Aktualna ponuka , akčna cena , vsetko na jednom mieste pre klienta.

Výpočet osvetlenia

Najdolezitejsia cast pripavy osvetlenia je vypracovanie svetlo technickeho prepoctu , vdaka nemu Vas pri realizacii osvetlenia neprekvapi neprijemny vysledok.

Unikátna zákazková výroba

VŠETKO EŠTE VYMYSLENÉ NEBOLO. Vďaka spolupráci s kreatívnymi architektami Vám ponúkame možnost tvorby unikátnych produktov ktoré majú obmedzenie len vo fantázii.

Refiting svetelných zdrojov

USPORA ENERGII. Ak mate v objekte existujuce svietidla a ich prevadzka je energeticky narocna jednoducho vemente len svetelne zdroje vo svietidlach. Profesionalne LED svetelne zdroje Vam ponuknu 80 % usporu na energiach a garantuju Vam v dobe zivotnosti svetelny tok. Je len na vas aku LED nahradu si vyberiete. Profesionalne LED svetelne zdroje Vam ponuknu jedinecnu farbu svetla 2700 K co je odpovedajuca farba svetla klasickej ziarovky.